Květen 2007

Jéééj fotky

31. května 2007 v 14:44 | Catrin
HyperLink HyperLink
HyperLink
(317x501, 22Kb)
mne sa chce plakať ked ho takeho vidim! :-(
tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz tokiacci-th.blog.cz
tokio-hotel-news tokio-hotel-news tokio-hotel-news
wally su z icgliebebill.blog.cz

Foto!

31. května 2007 v 14:38 | Catrin |  ♀♥Fotky TH♥♪
HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink

ROZPAD TH ???

31. května 2007 v 14:28 | Catrin |  ♥Články TH♥
Mladíci z nemeckej hudobnej skupiny vtrhli na mediálnu scénu ako víchor. Bohatú úrodu popularity žali najmä vďaka hitu Durch den Monsun. Dnes im hrozí, že sa pôvodná zostava kapely rozpadne.
Tínedžerský časopis Yam vypátral, že v kapele nie je všetko v poriadku. Nálada medzi chlapcami je vraj na bode mrazu a bubeník Gustav Schäfer (18) údajne plánuje opustiť populárne zoskupenie.

Čoraz častejšie ho fanúšikovia vídajú prichádzať do hotela celkom osamoteného. Počas koncertného turné mal dokonca prespať v inom hoteli, v akom boli ubytovaní jeho spoluhráči z kapely. Zlé jazyky tvrdia, že Gustavovi začalo prekážať, že nehrá hudbu podľa svojho gusta a že musí kvôli hviezdnym manierom dvojičiek Toma (17) a Billa (17) prijímať priveľa kompromisov.

Ku konfliktom v kapele sa manažment nevyjadril, a ani TH bojíci nemajú chuť komentovať vzťahy medzi sebou. Podozrivé ticho, ktoré sa rozhostilo okolo tejto aféry, však naznačuje, že si Tokio Hotel možno bude musieť nájsť nového bubeníka

Blond to NIEEEEEEEE!

31. května 2007 v 14:24 | Catrin |  ♥Články TH♥
Starší článok!!!
DE Bravo č..47/06
FAN - PROTEST
Žádny blond pro Billa!
Bill s blond vlasy? Pouze myšlenka šokovaných fanynek!
Claudia v mailu: "Když jsem četla,že Bill si možná odbarví na blond vlasy, skoro jsem vypukla v pláč! Tohle opravdu nemůže udělat!"
Kimilotta v mailu: "Ne, Bill si nesmí vlasy na blond odbarvit. Teď vypadá tak dobře. Neměl by vypadat jako Artur.To Nechci !"
Jane v mailu: "OMG! Když si Bill zabarví vlasy na blond, skočím z okna! To ho totálně zohyzdí! Bille, prosím, nedělej to!"
Miriam v mailu: "Když jsem to zrovna četla v Bravo, tak jsem odpadla. Bill, prosíííííííííím zůstaň u černé!"
Stane se Bill brzo blonďákem? Hledá zpěvák Tokio Hotelopět nový styl? Tato otázka zamestnáva TH fans z celého Německa! Důvod: V Bravu Bill minulý týden naznačil že se mu líbi blond vlasy Arthura, kterého Bill dabuje . "Mám rád Arturovy blond vlasy", říká Bill v rozhovoru o jeho dabérské roli pro animovaný film "Arthur und die Minimoys" "Může se stát, že se jednoho dne probudím a budu mít chut na tuto barvu vlasů!" Pri
Billovi člověk nemůže nikdy vědět…Fans jsou v šoku! Stovky mailů dostalo Bravo - Fans chtějí svého Billa s černými vlasy.
Reakce typu: "Skoro jsem vypukla v pláč" nebo "Když si Bill nabarví vlasy na blond, skočím z okna."
Uvidíme, kterou barvu vlasů si teď Bill zvolí

Koncert TH a potom mesiac liečenie!

31. května 2007 v 14:20 | Catrin |  ♥Články TH♥
Tokio Hotel Koncert c
(c) www.tokiohotel.cz
Na koncert Tokio Hotel(myspace.com) jsem vyrazil zčásti proto, že si myslím, že taková akce by musicserveru neměla uniknout, přičemž nikdo jiný se k tomu neměl, a zčásti proto, že jsem recenzoval jejich poslední desku a zajímalo mě, jak to bude znít živě. No a pak tu byla velká dávka zvědavosti. V poloprázdné Sazka Areně se kolem šesté motaly malé, ale i o něco větší slečny ve věkovém rozmezí zhruba od tří do šestnácti let; často kolem poletovali lehce zmatení rodiče. Drtivá většina fanynek měla popsané obličeje, samozřejmě na nich nemohli chybět Bill a Tom. Dokonce se našly i takové, které na tvář vměstnaly všechna čtyři jména. Jen se to hemžilo deníčky s fotkami idolů, která neměla černé nehty, byla "out". Všechny byly vyparáděné a náležitě vyvoněné, kolemjdoucí pak měl doma v nose bordel, jako by navštívil aspoň tucet parfumerií. Pochopitelně nemohly chybět vášnivé debaty o tom, jak vlastně Bill vypadá nenalíčený a nenačesaný, či Tom bez umělých dredů. Zhruba hodinu před zahájením začal podivný rituál: vesměs pravidelně se z nějakého koutu rozkřičela parta dívek, což jako by byly předem domluvené signály pro ostatní, aby se též jaly ječet.
Tokio Hotel Koncert b
(c) www.tokiohotel.cz
Něco málo po sedmé hodině aréna potemněla. Za zvuků intra, zčásti přehlušeného frenetickým řevem, se začala zvedat opona, kterou tvořilo několik plechových stěnrůzných křivostí (architekt měl zjevnou oblibu v baroku), a na scénu postupně vkráčeli Gustav, Georg a Tom. Pořád ale chyběl ten, kvůli kterému přišla většina holek. Bill Kaulitz. Ten se k překvapení návštěvnic vynořil těsně před "kotlem"; a to teprve přišlo haló! S láskou jsem vzpomínal na koncert finalistů první řady SuperStar, potažmo na Michaela Jacksona na Letné a v duchu jsem děkoval přírodě, že do Sazka Areny přišlo jen odhadem kolem osmi tisíc příznivců. Být vyprodáno, asi bych si už nikdy nic jiného neposlechl.
Tokio Hotel odstartovali prvním singlem z "Zimmer 483" "Übers Ende der Welt", bez nějakého zdržování pak vypálili další dvě pecky z této desky. Teprve poté frontman promluvil k divákům, respektive divačkám. Mluvil německy a těžko říct, kolik z nich mu rozumělo(mjp-to akože sa to mal naučiť v každom jazyku???); ty, co nerozuměly, si alespoň zařvaly. Musí se nechat, že u drtivé většiny písniček byl slyšet sborový zpěv, fanynky měly naučené hlavně texty z debutu "Schrei", i když občas jen foneticky. Avšak u druhé desky to už bylo o něco horší...
Tokio Hotel Koncert d
(c) www.tokiohotel.cz
Tokio Hotel koncert koncipovali jako svého druhu kopii desky, nesnažili se vymýšlet nic nového. Dokonce měli občas problémy zahrát některé složitější party tak, jak jsou na deskách. To ostatně platilo i o zpěvu Billa Kaulitze. Jeho hlas, hlavně zpočátku, nepůsobil zrovna jistě (čímž nechci říct, že by zpíval vysloveně falešně) a především ne tak mužně jako na "Zimmer 483". Když už se Tokio Hotel pustili do nějakých úprav, nebylo to ku prospěchu věci, příkladem může být "Leb die Sekunde", kdy byl výsledný zvuk až příliš hutný. Na druhou stranu se ale našly i docela zajímavé momenty, třeba "Wir sterben niemals aus", kdy Bill zpíval na dva mikrofony a díky ozvěně vytvořil docela zajímavý dvojhlas.
Jestli se něco povedlo, byla to vizuální stránka. Show potvrdila, že když se najde dost peněz, lze udělat z (pseudo)rockového koncertu pro teenagery vcelku dobrou show i pro staršího diváka. Kus práce v tomto ohledu odvedly zavěšené segmenty už zmíněné opony, které se při skladbách nastavovaly do různých sestav, vzájemně se natáčely nebo během písní klesaly a zase se zvedaly. Naprosto jednoduchý, avšak geniální nápad podpořil ještě výborný design světel. Vše dokreslovala projekce na velmi širokém plátně za pódiem.
Tokio Hotel Koncert a
(c) www.tokiohotel.cz
Nepřehlédnutelnou složkou show byl pochopitelně Bill Kaulitz. I když vypadá tak, jak vypadá, a nezaujatý člověk vskutku netuší, zda chce být víc chlapem, nebo holkou, jisté charisma mu upřít nelze. Zatímco ostatní muzikanti se v podstatě drží vzadu (o bubeníkovi to platí dvojnásob), on je tím, kolem něhož se všechno točí. Kam se hnul, tam letěly oči veškerého publika. Při finále "Schrei" byl snad větší než Michael Jackson. Ostatně určitá paralela mezi nimi bezesporu existuje.
Před prvními přídavky přišlo hlavní překvapení. Ve stylu Rolling Stones vyjelo před velkým pódiem jedno menší, kam se vrátili pouze brachové Kaulitzové a akusticky spustili "In die Nacht". Při druhé "Rette mich" se k nim přidali i zbylí dva členové. Na čistě teenagerskou kapelu poměrně nečekané, nemyslíte? Poslední kousek koncertu "An deiner Seite (Ich bin Da)" už byl opravdovým finále: nechyběly stříbrné konfety a ti z členů, kteří mohli opustit místo, se s fanynkami loučili opět na předsazené scéně, která se tentokrát zvedla asi do čtyř metrů.
O půl deváté, kdy většina koncertů začíná, bylo hotovo. Co všechno jsem si odnesl z tohoto vystoupení? Především částečnou hluchotu, fanynky vydržely ječet až do konce, a kupodivu i docela slušný koncertní zážitek. Vzhledem k tomu, že převážnou část tvořily skladby z desky "Zimmer 483", to ani hudebně nebylo úplné zklamání. Na závěr bych přidal takovou epizodku. Když jsem odcházel, míjel jsem malou, asi čtyřletou holčičku se svými prarodiči. Dědeček: "Jak se ti to líbilo?" Holčička rozpačitě mlčí. Dědeček: "Dobrý, viď?" Holčička se na něj otočí a s jednoduchým "Hmm" přikývne. Babička si viditelně oddechne a prohodí: "Ale babička se bude teď měsíc léčit."
Setlist koncertu:
Übers Ende der Welt
Reden
Ich brech aus
Spring nicht
Der letzte Tag
Durch den Monsun
Wir sterben niemals aus
Stich ins Glüch
Schrei
Vergessene Kinder
Leb die Sekunde
Hielig
Totgeliebt
Přídavky - akustický set
In die Nacht
Rette mich
Přídavek
An deiner Seite (Ich bin da)

TH: Fans im dávajú zabrať!

31. května 2007 v 14:14 | Catrin |  ♥Články TH♥
HyperLink

Preložila Alexia!!!
Na tieto otázky sa pýtali Španielské fans:

Oni sú tak krásnýý, každý do poslednej bodky...
Boli sme s TH, takže sme vyriešili všetky zvláštnosti a pochybnosti ich fans.Otvorte oči..!!

TOKIO HOTEL
Ich fanúšikovia im dávajú zabrať..!!

Uzavreli sme sa s Billom a Gustavom v ich šatni kvôli vašim otázkam, čo ste nám posielali do fóra LOKA (ten časopis), a frontman nám dal riadne zabrať !

(fan)Patrycia&Bill: Hovorte s nimi o španielských fans, čo idú do Paříža proste len kvôli nim, že tam sú...A spýtaj sa ešte prosím, či prídu do Španielska...
Bill: Sme vám za toto veľmi vďačný, nebránime se ísť do vašej krajiny, chceme vás vidieť, spoznať a stretnúť sa s vami, ale momentálne nemáme žiadny oficiálny dátum...(Ale počula som dačo, že tam majú byť 14.6.07)
(fan)-*-YaKi-*: Ako sa cítite na koncerte stredom pozornosti všetkých ľudí, medzi jačaním, bláznením a ešte k tomu že viete, že by chceli ísť k vám na pódium a sú z vás tak uchvátený..??
Bill: Sme veľmi šťastní..!Verím že toto chovanie, reakcie sú normálne.My máme svoje idoly tiež a cítime to isté...

(fan)Dawnie:Názov Zimmer 483 vznikol v Španielsku..na akom mieste..??
Bill: Bolo to cez prázdniny, konečne tam vznikol ideálný názov pre nový album... v bungalove 483...

(fan)Rette_mich:Keby si chcel vybrať CD na cestovanie, aké skupiny by si si zobral..??
Bill: Green day, Pink, Placebo, Foo Fighters.

(fan)Larissa_x: Aké musí byť tvoje ideálne dievča..?? Môže to byť fanynka..??
Bill: Samozrejme..Fanynka mi môže rozumieť lepšie než niekto, kto ťa miluje len kvôli hudbe. Moje ideálne dievča..?? Moja EX nemala nič z ideálu...

(fan)Kia: Kam dáváš svoje darčeky od fans..??
Bill: Darčeky, ktoré najviac používám sú náhrdelníky a náramky..(pecka, už aj mu posielam dáky náhrdelník, a keď ho potom na ňom uvidím, asi sa pototo...)

Najviac intímne
Vieš, že Bill bol obeťou šikanovania..??
Jeho spolužiaci nosili tričká s nápisom " Kill Bill" a smiali sa mu. Preto nemá rád túto tému...V nejakom songu dáva najavo fanúšikom, aká je cena lásky a samoty...

Gustík řídil autobus!

31. května 2007 v 14:12 | Catrin |  ♥Články TH♥
Na parkovišti před Zenith halou v Nancy měl Gustav zážitek zvláštního typu!
Tady si můžeš přečíst, co Gustav prožil za volantem tourbusu:
"Byli jsme v Nancy, a zeptal jsem se našeho řidiče busu, jestli se můžu posadit za volant našeho 14 metrů dlouhého busu. On řekl jo. Před halou bylo obrovské parkoviště, takže jsem měl dost místa.
Odjel jsem tak několik kol a on si přímo vedle mě stoupl a jenom řekl: "Skvělé". To mi udělalo radost. Ostatní jen tak postávali... Odjel jsem ještě dvě kola a velké oči měla i naše ochranka...
Další den jsem byl v novinách naší ochranky ..."

TH: Dostáváme smrtelné výhružky!

31. května 2007 v 14:09 | Catrin |  ♥Články TH♥
Luttenberger-Klug na Tour s Tokio Hotel
Co se dělo v zákulisí?Jjeich soukromí deník!
Vídeň, 10.04.07 4 hodiny odpoledne
Óh můj Bože! Zítra je náš první tour-den s našimi podpůrci Tokia hotel - a nyní někteří TH-fanoušci jsou tak moc žárlivý, že nám vyhrožují veřejně! Dnes nějaká dívka napsala v knize-hostů naší homepage www.luttenberger klug.de , že prý ukralda zbraň otci,aby nás zastřelila! Napsala,že zůstane v první řadě na koncertě "Vídeň městská hala" a a namíří an nás! Nějak všichni TH-fanoušci věří,že my jím veme jejich hochy pryč od sebe. Ale hej! My už máme přitelé! Kromě toho,nikdo z kluků není náš opravdový typ. Měly bychom mít strachující pocity ze zítřku? Není to nejlepší! Ale máme takové podivné emoce …člověk nikdy neví,co dorazí za fanynku …!
Vídeň, 11.04.2007 9 hodin odpoledne
Juhu! My jsme ještě živí! Dnešek byl náš první tour-den s Tokiem hotel a my jsme šťastní že dívka z internetu neuskutečnila své hrozby! Náš výkon byl prvotřídní! Publikum zpívalo hlasitě spolu s námi. Jak cool pocit!
A kluci z Tokia hotel nhás velmi srdečně přijali! Jsou stále ještě při zemi, totálně milý a normální. Poznali nás ihned, protože jsme už byli jejich předkapela v Loreley-koncert na podzim 2006.
Při jídle nám Bill řekl zábavné příběhy: například z jejich trapného zážitku v TV-show v Paříži. Protože kluci nemluví francouzsky, do microfonu v uších jím to překládali hostitelé. Ale kromě Billového enfungovali. Z toho důvodu se nemohli nechat ničím vést, o tom, co lidi v show mluví. Smáli se vždy ve špatných situací. Muselo to být opravdu zábavné!
Kempten, 13.04.2007 10 hodin odpoledne
Dnes je pátek, 13.! Ale naštěstí nikdo není nemocný. Naopak:
To bylo velmi zábavné zákulisí! Kluci z Tokio hotel hráli fotbal a stolní tenis vzákulisí.Během jejich vystoupení jsme obsadili jejich místnost a tajně hráli tenis! Hehe, to byl vzrušující pro nás!
Curich,14.04.2007 3 hodin odpoledne
Pomalu poznáváme Billa, Toma, Gustava a Georga lépe a jsou totálně jiní,než jsme si mysleli! Mysleli jsme si,že Tom byl hráč, který hodně mluví a flirtuje se všema holkama. Ale on byl totálně plachý. K nám ,přinejmenším. Georg je ve skutečnosti velký šmírák! Ale neflirtoval s náma, protože věděl žemáme přítelé.
Gustav je klidný kluk a je rád sám. Zatímco ostatní 3 byli společně v úschovně zavazadel, on byl v komoře s jeho elektronickými bubny a pořád cvičil. Gustav a náš bubeník se sbližovali! Vyměnili si telefonní čísla a pořád mluvili o bicím. Nemáme telefon na kluky a ani ho nepotřebujem. To by jen udělalo naše kamarády žárlivější!
Berlin,26.04.2007 9 hodin odpoledne
Nervozita se stupňuje! Ochranka hlídá backstage-karty! Zřejmě si myslí,že jsme skuteční fanoušci Tokio Hotela chceme se prorvat do zákulisí. Hrozné!Hrozné! Měli by se o dívky lépe starat, když předstírají mdloby jen aby se setkal v zákulisí. Pak pobíhávají jako nadržená kuřata a pátrají po Billovi a Tomovi ….
Hamburk, 01.05.2007 9.30 hodin odpoledne
Chacha !! Dneska jsme si utahovali z jednoho fanouška Toki oHotel ! Po našem výkonu jsme se připojili k autobusu s tmavými okny! Všechna děvčata před halou s myšlenkou že jsme byli Tokio hotel - křičela, bouchala na autobus a dokonce lízala okna! Totálně šílený! Náš řidiš zatroubil tak hlasitě,že si dívky opravdu mysleli,že jsme Tokio Hotel. Ale oni byli pořád ještě v hale! To bylo opravdu zábavné!
Hannover, 05.05.2007 5 hodin odpoledne
Dneska jsme jedli s kluky! Jjeich jídelní zvyky jsou opravdu podivné: Vezmou si talíř plný nudlí nebo rýže a všechno utopí v kečupu. Hmm …komu by se tohle líbílo že …
Bill je obtížní jedlík: Nabere si talíř plný nesmyslů a né většina mu chutná a tak zbytek nechá na talíři. A pak si veme další talíř a naplní ho celý s věcma,které mu předtím opravdu zachutnaly!

ŠOK!!!! Bill je zamilovaný----- nieeee:-(

31. května 2007 v 14:07 | Catrin |  ♥Články TH♥
BRAVO: Skoncilo vase turne jak se teď cítíte?!
Bill:No, je pravda že to uteklo veliice rychle,ale porad je spousta prace...
Tom: jo to je pravda prace je porad hodne ( Georg a Gustav přikivují)
BRAVO : A teď otazka, kterou zajíma celou Evropa! Tom a Georg maji pritelkyně je to pravda
Tom a Georg : jo je to pravda...
Tom: Jsme momentalne zadaní ale rozhodně nejsme sami !
BRAVO: Jak to myslíte ?!
( všichni se podivaji na Billa)
BRAVO : BIlle ty mas divku?!
Tom: nema ale ja zamilovaný, zamiloval se do jedne fanynky na koncertu ve francii..
BRAVO: Bille je to pravda?!
Bill: no mozna nejsem zamilovany ale ta divka je opravdu nadherna
Tom ( skoci opět Billovi do řeči) : Bille nelži tady ,vždyť o ni pořád basníš jaká je nadherny,užasna .
Bill: Tak dobre asi jo jsem zamilovaný ale problem je v tom ze nevím jestli je to vzajemné?!
BRAVO: jak to mysliš Bille?
Bill: NO nevim jestli ta divka miluje i me protože...
Tom: Protože Bill si zase hraje na citlivku i když je zamilovany až po uši
Bill: Možná jsem zamilovaný,ale nechci aby o tom hned všichni věděli nepotřebuji to rozhlašovat po celým světě me stačí že po dlouhe době ksem zase šťastně zamilovany...
BRAVO: A můžeš nám prozradit jmeno te divky ?!
Bill: Ne to radši ne ! Tedy alespoň prozatím ne...
BRAVO : Takze teďka narovinu Bille jsi zamilovany?!
Tom : Jo je ( smích)...
mjp-Aj ked podal MNA JE TO BLBOST NEVIEM!

Kto je v skupine.....

31. května 2007 v 14:05 | Catrin |  ♥Články TH♥
Kdo je ve skupině největší lajdák?
Bill: Georg
Georg: ok.ok
Bill: Jeho mamka mu do teď uklizí v pokoji
Gustav: Také všechno ztrácí
Tom: Georg není organizator ve skupině
Georg: Nechapu, jak to jen mužete říct. Být jediněčný není na škodu
Bill: Myslíš? Já si aspoň uklizím.

Kdo je bavič skupiny?
Bill: Georg, z nějakyho nepochpitelnyho duvodu se mu musíme všichni smát.
Tom: Nemyslíme, že by celý den dělal vtipy, jen někdy prohodí něco vtipného...
Georg: Nevim jakto, ale je to fakt, oni se mi pořad posmívají
Tom: Ale neznamená to že by byl georg nejvtipnější a zbytek až někde za ním. Všichni jsme opravdu vtipní.

Kdo nejraději nakupuje?
Bill: Miluju nákupy. Když jsme byly v Amsterdamu naposled, šel jsem na nákupy a vratil sem se s ohromnými taškami, mají tam obrovitánské obchody.

Na koho nejvíce letí holky?
Tom: Na mě
Bill: Kecáš, já schrábnu nejvíce e-mailů od dívek. Hodně kluků poslouchá naší hudbu, ale ti chodí jen na kocert, za to holky ty pišou...
Tom: To je sice pravda, ale jsou to jen dopisy. To mě se dostává nejvíce pozornosti. Každy mě chce, kdikoli mě na koncertě postradate, obletují mě holky.
Gustav: Kravina

Kdo se nejvíc rve?
Tom: Skoro nikdy se neperem. Jen hadky, ale to je normální. Už se známe nějakej ten rok, takže je to už v pohodě. Umíme přestat a to je též duvod proč nemáme velké konflikty.

Kdo nejlépe udrží tajemství?
Bill: Víte jaký to je? Známe se už tak dlouho a navzajem o sobě víme skoro vše. Mužeme se věřit. Jsem přesvědšený, že nikdo by tajemství neprořekl, umíme ho schovat v sobě...

Kdo nejvíce našetří?
Bill: Není to tak, že by někdo měl málo! Ale muže se to klidně ve vteřině změnit. Když georg a gustav nemají peníze dělají si ze mě pokladničku. Vetšinou potom už nemáme ani 50 centů jak si donekonečna pujčujem..

Kdo je nejvíce zapálený do počítačů?
Georg: Myslíte hry nebo surfovaní? Neděláme to
Bill: Počítač používame jen pro email
Tom: Internet nepoužíváme. Ale Bill někdy hledá porno-pix na internetu. Beze srandy!
Bill: Fakt vtipný Tome!

5 otázok na Billa a Toma...

31. května 2007 v 14:04 | Catrin |  ♥Články TH♥
Velká evropská tour je skoro pryč - najdou si dvojčata Kaulitzovi konečně přítelkyně? Máme na to dotazy…
hey!: Bille, dva roky jsi nepolíbil žádnou dívku! Pomalu není čas…?
Bill:
Jistě, bylo by to pěkné. Ale přijde to, jak to přijde. Nepostrádám to. Naši fanoušci dám dávají tak hodně…
hey!: Mnozí by ti dali ještě více? Vůbec žádný zájem?
Bill:
Bez lásky mi nedělají polibky a sex žádnou radost.
Tom: Ten dostává skvělé nabídky a nevyužije je. Drsné!!!
hey!: To zní, jako by jsi byl možná přece…
Bill:
Stop! Vím, co teď přijde. Ne, nejsem homosexuál.
hey!: Ok, rozumím. Tome, ty máš rád nadále volnost?
Tom:
Že nejsem proti úzkému kontaktu s fanynkami, je ale známé. Ale tohle už stálo v tisku!
hey!: Existuje nějaké nebezpečí, že se zamilujete?
Tom:
Méně. Romantik z nás je a zůstane Bill!
Romantik Bill a odvážlivec Tom

Chalani o Slovensku,Česku a fans...

31. května 2007 v 14:02 | Catrin |  ♥Články TH♥
Kluci co říkáte na konzerty Zimmer 483?Líbili se Vám?
Bill:jasně všechny byly strašně cool.Úplně nejlíp jsme se cítili asi
Na Slovensku kde byli úplně super Fanynky..ale to byly všude (smích)
Tom:Mě se líbilo taky všude ale nejvíce v Česku…tam
Byly moc hezké a milé holky (úšklebek)
Co říkáte na konzerty v česku?
Bill:sice to nebylo tak jak jsme si představovali,ale mělo to pro
Mě jedno velké plus
Tom:Přesně sice jsme neměli foceni s fans ani žádné setkáni apod.
Ale určitě se tam chceme znova vrátit už kvůli Fanynkám.!
Co vy a české holky?
Tom:hm….moc hezké v Ostravě byly strašně roztomilé
V Praze hodně drsné takže tak na stejno
Bill:přesně..
Kdysi jste si nakreslili "vysněnou holku" platí tyhle obrázky pořád (ukáže jim jejich kresby)
Tom:určitě!taková se mi líbí,líbila a líbit bude
Bill:ano,u mě platí tohle pořád…teď když jsem takovou našel… (usměv)
Cože?ty jsi našel dívku která odpovídá dívce na obrázku?
Bill:ano…a dokonce tři (smích)nikdy jsem netušil
že to co si nakreslím se vyplní a hned 3x (smích)
Tom:jo má pravdu…hned mi ji musel ukázat a to během koncertu a během písničky
Jak to myslíš..?
Tom:v Ostravě než začala písnička mi Bill dal znamení
Že se mu líbí jedna holka.Musel jsem za ním doprostřed.
Nejprve mrkl na ni pak na mě a pošeptal mi která hned v první pauze.
Bill: (červená se)
A kde to bylo?Nevěděl jsem že tohle vychází abych si hned taky nějakou nakreslil a pak ji potkal (smích)
Tom:no poprvé to bylo právě v Česku pak na Slovensku a pak v Německu.
Bill: já jsme taky netušil že to funguje ale jsem rád a už kvůli tohohle
Bych se chtěl vrátit zpátky do těchto míst
Takže se mají ostatní Fanynky bát?
Bill:ano…ne dělám si legraci…ani jednu neznám
A nevím jaká je..ale líbili se mi
Tome,co ty?Našel si taky nějakou podobu tvému portrétu?
Tom:Ne,ale viděl jsem další jiné hezké holky!
OK.Takže se určitě vrátíte do Česka a Slovenska?
Všichni:ano!

Ro(c)kuju anglicky!

31. května 2007 v 13:59 | Catrin |  ♥Články TH♥
V Německu si užívají tihle čtyři magdeburští kluci dlouho kultovního statusu: Právě sklidili svého druhého zlatého Bravo Otta (kategorie ,,superkapela rock") a třetí Vivu Comet. Společenství fanoušků v zahraniční ale stále narůstá! Teď na to Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (20) reagovali a natočili svoje první anglické video - k jejich mega hitu "Durch den Monsun" (teď se jmenuje jenom "Monsoon"). V jižní Africe, s helikoptéru, limuzínou a ve špatném počasí. Přesto zůstanou jejich němečtí přívrženci ti nejmilovanější, jak zpěvák Bill potvrdil: ,,Tady jsou fanoušci nejskvělejší - kromě toho tu byli od začátku!"

Dohady o príchode TH .....My chceme TH

31. května 2007 v 13:38 | Catrin |  ♥Články TH♥
Takže TH majú prísť do Čiech: (CZ fans)
Hodně se debatuje o datu 30.října 2007......Že by kluci přijeli vynahradit to co nestihli??? Autogramiáda.....prostě užít si nás??? Vypadá to že ano.... akže jestli přijedou,tak jim budu nadosmrti vděčná....ale to už jsem!!!!! Takže ted už jen doufám že se koncert TH v ČR schválí..... a pak mi potečou slzy štěstí =')
A na Slovensko: (SK fans)
Takže na internete koluje infoška, že TH príjdu v septembri na Slovensko!
Presný dátum nieje presne istý, ale odhad je niekedy na 04.09.07 mno mali by tu odpezentovat new CD room 483! Bolo by to fajné! A inak našla som aj info, že majú prísť cez leto 07 (čo sa mi zdá blbosť lebo už by boli lístky v predaji) a 2 že v marci 08 (04.03.08-mno tá 3 im nejako nevyšla:-)) mno je mi jedno kedy len nech ešte prídu!

Pozrajte TH na RTL

31. května 2007 v 13:01 | Catrin |  ♥Články TH♥
Dňa 09.06.07 na RTL by malo byť TH !!! Let´s dance,.... je to napísane na oficialnom webe...
Presne 21:15 hod. tu je to napísané!!! --- klikni na TERMINE ... a Tokio Hotel im TV :-)

TH na ČT2 +reakcia fans!

30. května 2007 v 18:03 | Catrin |  ☼videá TH♫
Akože Sorry, ale také kecy tam mlel.....mno hnus niečo ČT2 zase perlila a ten dedek neviem čo tam dali takého starého šedivého deda, ktorí je akože odborník no to iste bože to je otras....sry nemam slov! Si to pozrite a vynadavajte sa v komíkoch v klude ale zase to neprehanajte moc obcas použite *****!Diky!
Toto im napísali 2 faninky keď toto videli v TV!!!
Čítajte!!! mjp-moja poznamka:-) pár mojich komikov! :-)
jestli chcete taky tak tady: info@ceskatelevize.cz
Jinak my jim napsali tohle:
Ste se pos*rali bebo co??? Jaký idol holčiček po kterých neštěkne pes???? U jakých 12 letých dívek??? Do prd*ele dyť oni mají i 30(mjp-až 60 moja mama a babina :-D) leté fanynky!! A co že se maloval ještě o hodně dřv předtím než byl slavnej??? To je snad jeho záležitost a jeho styl!!! Jaký odvar od SImple plan???? Taky dědek starý tomu nemůže vůbec rozumět??? Slyšel si je vůbec někdy hrát??? Dyť mají úplně jinačí styl hudby a všeho!!!! Jak že každá průměrná česká skupina hraje stejně jak oni!!!! A MOŽNÁ JEŠTĚ LÍP???????????????? TI JE*E NEBO CO???????????? Kur*a dyť to je úplně o něčem jinčím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty vole jak něco takího můžeš říct??? To že se ti nelíbí ještě neznamená že o nich budeš takhle kecat!! MUZIKA PRO DĚTI????? CO SI O SOBĚ DO PR*DELE MYSLÍŠ??? JAKÉ 12 LETÉ PUBLIKUM???????? BYL SI NĚKDY NA JEJICH KONCERTĚ??? NE!!!!! TAK DRŽ HUBU!!!!!!!!!!!! TĚM FANYNKÁM TAM BYLO PRŮMĚRNĚ TAK 16!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ASI TĚŽKO VYDRŽÍ JENOM 2- 3 ROKY, KDYŽ UŽ SOU SPOLU TAKO VÝCH 7-8 LET!!!!!!!!!!!!!! SAKRA KOLIK STE TĚM HOLKÁM ZAPLATILI ABY TOHLE ŘEKLI???? TOHLE BY NORMÁLNÍ FANS NIKDY NEŘEKLA A VÁS BY POSLALA AKORÁT TAK DO PI*E!!!!! CO???????????????????????????????????? JAK MŮŽEŠ BÝT ZLÁ NA MUZIKU PRO DĚTI???? SI ZAJDI LASKAVĚ NĚKAM NA LÉČANÍ PÁČ ASI FAKT NEJSI MENTÁLNĚ V POŘÁDKU!!!! JAKÝCH BOHNIC???????????????????????????????????????????? VÍŠ KOLIK MAJÍ 18 LETÝCH FANYNEK????? TAKY DĚDEK STARÝ....DYŤ SE ANI NEDIVÍM ŽE NA NĚ TAKHLE NADÁVÁŠ KDYŽ TI JE NEJMÍŇ 120 A POSLOUCHÁŠ EVU A VAŠKA!!!!!!!!
sEREM NA VÁS K**TÉNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karolka+Gabinka
P.S.-Plne s nimi súhlasím!!♥

Mega super fotešky!

30. května 2007 v 17:12 | Catrin |  ♀♥Fotky TH♥♪
No Bille...kdepak máš ty ruce...?? :D

Music one Special.......

30. května 2007 v 16:47 | Catrin |  ♥Články TH♥
  • Najbližšie bude špecial o TH na Markize v MUSIC ONE.....
News
George Michael je jednoducho hviezda

George Michael je jednoducho hviezda

George Michael, ktorý sa v piatok po prvý raz predstavil slovenskému publiku, koncertom...

Ďaľšie dabingy! +18 / :-(

30. května 2007 v 9:07 | Catrin |  ☼videá TH♫
Ak chcete kopčiť len zoz zdrojom---- www.catrin-mojweb.blog.cz -------Diky!

My chemical romance

30. května 2007 v 8:16 | Catrin |  ♀Skupiny a Spevaci♂
Na vaše prianie MCR a Good Charlote...
My Chemical Romance je americké rocková skupina z New Jersey. Vznikla poté, co seGerard Way stal svědkem útokú 11.záři v New Yorku, což úplně změnilo jeho život. Pozval kamaráda Matta Pelissiera a začal psát texty. Za nějaký čas se k nim připojil kytarista Ray Toro a Gerardův mladší bratr Mikey Way s baskytarou. Pár měsíců poté přibyl Frank Iero jako druhý kytarista, který ve stejné době hrával i v jiné skupině. To bylo velice užitečné, poněvadž se přes ní dostali k prvním koncertům. Když se ta skupina rozpadla, vzali Franka ihned mezi sebe. V roce 2004 vystřídal bubeníka Matta PelissieraBob Bryar.
Své první album, které vyšlo v roce 2002, pojmenovali I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love. Obsahuje 13 písní a získalo skupině hodně fanoušků. Druhé album vydali roku 2004 a dostalo název Three Cheers for The Sweet Revenge. Gerard sám navrhl jeho obal a díky singlům jako I´m Not Okay a Helena se stali známějšími. Největší popularitu jim však přineslo nejnovější album The Black Parade vydané v říjnu 2006. Obsahuje singly Welcome to the Black Parade, I Don´t Love You, Famous Last Words nebo Teenagers a vyparáví příběh mladého muže, který onemocněl rakovinou a vzpomíná na svůj život a lituje, že ho neprožil naplno.